Naše srdcia bijú pre hokej ! :)

SUPERSTAR ŠEPS si zahrává se zákonem! Trávu nabízel i Harichovi!

24. června 2011 v 22:20 | Mia-Anahi-Majka
ZD :

Michal Šeps si pěkně komplikuje život. Nespokojil se jen s propagací trávy, ale i ji nabízí nezletilým kolegům. Nabídnul ji i benjamínkovi SuperStar Martinu Harichovi.
Kontroverzní účastník Česko Slovenské SuperStar šestnáctiletý Michal Šeps se překvapivě probojoval až mezi trojici nejlepších finalistů hudební soutěžní show SuperStar. Diváky zřejmě přitahuje svým řádně odvázaným životním stylem a zřejmě je dky svému úspěchu v soutěži vzorem pro mnoho dětí a teenagerů.
Ne vždy je to však vzor, který je hodno následovat. Nijak se netají tím, že si občas dá marihuanu. Ta je v Česku povolena jen pro vlastní použití. Michal se však rád se všemi podělí. Jak vyšlo najevo, nabízel jointa i Martinu Harichovi, napsali to tvnoviny.sk.
Během natáčení populární slovenské talkshow Adéla Show Martin Harich prozradil že nabídku dostal. Moderátorka Banášová se ho zeptala: "Nenabízel Ti ji někdy? Nenutil tě něco pašovat?" A chlapec z Liptovského Mikuláše, který v pondělí ze soutěže vypadl, překvapil svou upřímnou odpovědí. "Mám takovou zásadu, že ne, ale ponoukal mě," přiznal Harich.
Zdroj: http://tn.nova.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama